O mnie

Nazywam się Daria Gralik.

Jestem POŁOŻNĄ.

Swoją wiedzę w zakresie położnictwa zdobywałam na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.

Ukończyłam studia z tytułem magistra położnictwa.

W czasie studiów  zdobyłam w Warszawie kwalifikacje do wykonywania kolejnego zawodu jakim jest DOULA. Jeszcze bardziej zagłębiłam się  w temat  wsparcia kobiet w okresie okołoporodowym.

Pracowałam w szpitalu na oddziale noworodkowym i położniczym. Ukończyłam wiele kursów, m.in. Newborn Life Support Course (NLS) - resuscytacja noworodka czy też kurs masażu okołoporodowego szalem Rebozo.

Jestem propagatorką idei, że poród to ruch - a rodzić można się nauczyć.

Jako położna jestem również częścią charytatywnego projektu "Rodzimy z Sercem" współtworzonego przez Flow Motion Studio Pilates i Trening Funkcjonalny Paulina Wojciechowska w partnerstwie z Fundacją Skarbowości im. św. Jana Pawła II.

2
1
3
4


Przede wszystkim jednak jestem MAMĄ, mamą Łucji i Tadzia. Byłam w ciąży, kompletowałam wyprawkę, pakowałam się do szpitala, pisałam własny plan porodu, rodziłam, karmiłam, kąpałam i przewijałam ;)

Chcę podzielić się z Tobą w domowej, przyjacielskiej atmosferze moim doświadczeniem, doświadczeniem położnej, douli i mamy w jednym ;)

Zajrzyj do zakładki z ofertą i sprawdź, z której opcji spotkania ze mną chcesz skorzystać.


Z całego serca i całą sobą chcę Wam pomóc, byście mieli wspaniałe wspomnienia z porodu i abyście stali się pewnymi siebie, świadomymi rodzicami. 😉